Предприятие «Пектораль» оказывает следующие услуги: независимая оценка имущества и имущественных прав; составление бизнес-планов и инвестиционных проектов; землеустроительные, землеоценочные и геодезические работы; купля/продажа, аренда недвижимости; онлайн-проекты: онлайн-оценка, консультации онлайн.

Консалтинговое предприятие «Пектораль» – 20 лет безупречной работы!

Консалтинговое предприятие "Пектораль" представляет новый проект - "Онлайн оценка": определение рыночной стоимости всех видов имущества в режиме оnline.

На нашем сайте: landmarket.com.ua Вы можете в кратчайшие сроки определить реальную рыночную стоимость Вашего имущества на текущую дату.

Сервис онлайн-оценки позволяет получить независимую экспертную оценку имущества не выходя из дома или офиса.

Расчеты по онлайн оценке полностью бесплатны.

Онлайн оценка земли Онлайн оценка
недвижимости
Онлайн оценка авто
Онлайн оценка, другое

Бюро технической инвентаризации частное предприятие «Пектораль - Ленд», предоставляет физическим и юридическим лицам услуги по технической инвентаризации объектов недвижимого имущества.

БТИ ЧП «Пектораль - Ленд» имеет все необходимые документы, дающие право проводить профессиональную деятельность в сфере технической инвентаризации объектов недвижимого имущества на всей территории Украины.

Всеукраїнський Надзвичайний з’їзд

У цей важкий і важливий для України час  оціночна спільнота усвідомлює необхідність згуртуватись і, не втрачаючи часу, зруйнувати  запроваджені Фондом держмайна корупційні схеми в оціночній діяльності та ініціювати  процеси реформування законодавства за європейськими стандартами. 

02 квітня 2014 року оцінювачі зберуться на Всеукраїнський Надзвичайний з’їзд.
читати прес-реліз: landmarket.com.ua/files/ПресРеліз.doc

Чергова податкова афера від Яценка

 Чергова податкова афера від вчорашнього регіонала Антона Яценко.

Як стало відомо редакції УП з джерел Верховної ради України, усім відомий «тендерний батько», Антон Яценко, на днях зареєстрував законопроект № 4291 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо обчислення та сплати окремих податків та зборів)». 
 

Фальшиві оціночні податкові фірми

Зверніть увагу на те, що напередодні засідання Кабміну 30 жовтня 2013р., Фонд держмайна сфальшував інформацію про кількість оцінювачів для податкової оцінки.

Маючи намір не допустити до ринку "чужих" та спрямувати грошові потоки в потрібну кишеню, Фонд, звітуючи про проведену роботу, оприлюднив інформацію про збільшення в три рази кількості оціночних "податкових" фірм. Шляхом створення фіктивних філіалів для 300 міні-фірм отримали число в 900 господарських структур.
Дивно, як Фонд не побачив кричущий факт, що створювали філіали міні-фірмочки, в складі яких зареєстровано всього по 1(одному) оцінювачу?
Як наслідок, діями чиновників Фонду держмайна було створено чергову мильну бульбашку в сфері податкової оцінки.
 
Зведена таблиця - кількість суб’єктів господарювання, які  отримали сертифікат суб'єкта оціночної діяльності (СОД) за спеціалізаціями 1.8, 2.3 та напрямом 3 "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства", а також кількість їх представництв (філій):
завантажити таблицю: landmarket.com.ua/files/131028_Zvedena.xls
 
Стаття Людмили Туровської: kontrakty.ua/article/68955

Листи щодо неправомірності оцінки з 1.11.2013

28 жовтня 2013 року, від імені Українського товариства оцінювачів, Федерації роботодавців у сфері професійної оцінки та землеустрою України  та Ліги експертів України на адресу адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України та ряду міністерств і відомств було надіслано лист: 

 - щодо неправомірності оцінки (з 1.11.2013) для цілей оподаткування в зв’язку з нелегітимністю дозвільних документів: незаконно виданих кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів та сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності;

 -  щодо вжиття заходів:

 

  • -для скасування незаконних кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів за напрямом 3 та спеціалізаціями 1.8, 2.3,  та для  анулювання сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності за спеціалізаціями 1.8, 2.3 та напрямом 3, що були видані Фондом державного майна України в порушення  чинного  законодавства.
 
Додатково пропонуємо матеріали для ознайомлення: 
 

Постановление №501 от 01.08.2013г.

Постановление №501 от 01.08.2013г.

Про внесение изменений в пункт 2 постановления КМУ от 4 марта 2013 г., № 231; № 501 — редакция от  01.08.2013
 
Текст постанови:
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
 
від 1 серпня 2013 р. №  501
 
Київ
 
Про внесення змін до пункту 2 
постанови Кабінету Міністрів України 
від 4 березня 2013 р. № 231
 
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести зміни до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 231 “Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 28, ст. 953), виклавши абзаци другий і третій у такій редакції:
“звіти про оцінку, що проведена до 31 жовтня 2013 р. включно суб’єктами оціночної діяльності за спеціалізаціями 1.1—1.7 у межах напряму 1 і спеціалізаціями 2.1 та 2.2 у межах напряму 2, можуть використовуватися протягом строку дії, зазначеного у таких звітах, але не більше трьох місяців;
з 1 листопада 2013 р. використовуються звіти про оцінку, що проведена відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, крім випадку, передбаченого абзацом другим підпункту 3 пункту 2 цієї постанови.”.
Прем’єр-міністр України                                                   М. АЗАРОВ
Інд.70
 
Подписано постановление Кабинета Министров № 501 от 1 августа 2013 «О внесении изменений в пункт 2 постановления Кабинета министров Украины от 4 марта 2013 № 231»
 
Читать:
Н. Азаров подписал отсрочку новых правил оценки имущества
 
Разъяснение Минюста: Правительство отложило вступление в силу нового порядка оценки имущества

Суд: оценщики против кабмина

Сегодня, 18 июля, Административный Суд г. Киева отказал в удовлетворении иска оценочного сообщества к Кабинету Министров Украины в отношении Постановления КМУ № 231.

Постановление суда с отказом в удовлетворении иска было получено в 17 часов сотрудником предприятия Пектораль, Кравцовым С.В.

Подробности, а также текст постановления - в ближайшее время.

P.S.: Борьба продолжается, скоро будет подана аппеляция.

Обращение оценочного сообщества к Президенту Украины касательно Постановления №231 от 04.03.2013г.

Обращение оценочного сообщества с требованием не допустить принятия нового закона об оценке, который станет основой для очередного грабежа граждан Украины и уничтожит украинскую оценку, подписано 6732 людьми (первая, обработанная часть обращений). Напечатано 470 экземпляров - каждому депутату и министру.

Текст обращения

Звернення ВГО «Ліга експертів України»

Звернення ВГО «Ліга експертів України» до Голови Державної служби України з питань регуляторної політики та підприємництва Бродського М.Ю.  щодо здійснення експертизи Постанови Кабінету Міністрів України № 231 від 04.03.2013 року «Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства»  на предмет її відповідності принципам  державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності та вимогам Закону

скачати: landmarket.com.ua/files/Експертиза Держпідприємництва.doc

Запит на ФДМУ від Оцінювачів

Зразок запиту на фонд Державного майна України, щодо проведення навчання

скачати: landmarket.com.ua/files/Вкладення 1 черга.doc

 

Лист на керівників обласних галузевих та міжгалузевих організацій роботодавців у сфері професійної оцінки та землеустрою

скачати: landmarket.com.ua/files/29_04_2013 розсилка.doc

Пресс-конференция на тему "Украину ожидает новый кризис на рынке недвижимости?

Украину ожидает новый кризис на рынке недвижимости?
Пресс-конференция на тему "Украину ожидает новый кризис на рынке недвижимости? Монополизация рынка оценки продолжается?"

ссылка на просмотр: www.youtube.com/watch

 

Інформація СМІ щодо постанови №231 від 04.03.2013р.

Вартість майна встановлюватимуть без виїзду Оцінювача на місце 

Вартість будинку чи квартири можна буде встановити з даних, які власник нерухомості надішле факсом до оцінювача. Навіть фото не знадобиться. Таке спрощення передбачене урядовою постановою, яку вже оприлюднили на сайті Кабміну.

Відео: http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?vartist_mayna_vstanovlyuvatimut_bez_viyizdu_otsinyuvacha_na_mistse&objectId=328774

 

 На рынке оценки имущества начался передел

читати статтю: http://realty.obozrevatel.com/analitics/60752-na-ryinke-otsenki-imuschestva-nachalsya-peredel.htm

Аналіз на відповідність чинному законодавству Постанови №231 від 04.03.2013р.

Аналіз на відповідність чинному законодавству Постанови №231 від 4 березня  2013 року «Деякі питання проведення оцінки майна для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства», текст якої з’явився на офіційному веб-сайті Кабінету міністрів України  9 квітня 2013 року.

скачати:  landmarket.com.ua/files/аналіз постанови.doc

Листи - відповіді на запит Оцінювачів та УТО

Лист-відповідь Міністерства Юстиції України

скачати: landmarket.com.ua/files/відповідь Мінюст.jpg

 

Лист-відповідь Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

скачати: landmarket.com.ua/files/Відповідь ДСУ.PDF  

Звернення УТО щодо постанови № 231 від 04.03.2013р.

Звернення Українського товариства оцінювачів до громадськості та оціночної спільноти
щодо Постанови Кабінету Міністрів України № 231 від 04.03.2013 року «Деякі питання проведення оцінки майна для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства».

скачати: landmarket.com.ua/files/Звернення УТО.doc

Постанова КМУ від 04.03.2013р., №231

Постанова Кабінету Міністрів України №231 від 04.03.2013р.

  

під час визначення розміру податку та/або нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства, виходячи з оціночної вартості майна, майнових прав або вартості, визначеної суб’єктом оціночної діяльності: 

до 31 липня 2013 р. можуть використовуватися звіти про оцінку, що проведена суб’єктами оціночної діяльності за спеціалізаціями 1.1—1.7 у межах напряму 1 і спеціалізаціями 2.1 та 2.2 у межах напряму 2; 

з 1 серпня 2013 р. використовуються лише звіти про оцінку, що проведена відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою.

  

Щодо проекту постанови КМУ

Щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання проведення оцінки майна для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства».

landmarket.com.ua/files/Щодо проекту постанови.doc 

 

 

Розпорядження КМУ від 9 січня 2013 р. № 6-р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  

 

Про затвердження плану заходів з нормативного врегулювання питання проведення оцінки для цілей оподаткування

 

від 9 січня 2013 р. № 6-р

 

загрузити документ: landmarket.com.ua/files/документ.doc

 

Основная информация о съезде Оценщиков

12 сентября 2012 г. в Киеве состоялось два резонансных события в сфере оценки:

1. У здания Кабинета Министров Украины был проведен митинг оценщиков, мирная акция, организованная членами Открытого Клуба Независимых Оценщиков ("ОКНО"), главной целью которой была попытка обратить внимание власть имущих на рейдерский захват рынка оценочных услуг.   

2. Состоялся ІІ Всеукраинский съезд оценщиков - "Противодействие уничтожению независимой оценки в Украине", организованный Украинским Обществом Оценщиков ("УОО"). 

Данные события были поддержаны оценщиками со всей страны, на съезде выбрали общую стратегию дальнейших действий, изложенную в резолюции.


Следует отметить, что были провокации и попытки предоставления заведомо неправдивой информации.

К сожалению, часть СМИ, которые присутствовали на данных мероприятиях, не разобрались в том, что происходило 12 сентября, в результате по сети интернет начали распространятся ложные материалы, с искаженными данными и перевернутой информацией.

Призываем не обращать внимание на подобные материалы и статьи, ибо возможно дело не в профессиональности журналистов, а в начале полномасштабной информационной войны, полностью заказной.


Среди украинских СМИ есть настоящие журналисты и профессионалы своего дела, мы будем выкладывать статьи тех изданий, которые честно делают свою работу и предоставляют реальную информацию о случившихся событиях.


предлагаем Вашему вниманию первую подборку материалов, правдиво освещающих события 12 сентября:

 - Фото дня: Митинг оценщиков против монополизации - http://jurliga.ligazakon.ua/news/2012/9/12/72089.htm

 - В поддержку оценочных компаний-фантомомов Яценко вывел под Кабмин... -   http://www.fraza.ua/pismo/13.09.12/149558/v_podderzhku_otsenochnyh_kompanij_fantomov_jatsenko_vyvel_pod_kabmin_ptushnikov.html

Господин Азаров, ваши поручения не исполняются - http://www.day.kiev.ua/234999

- Армія українських оцінювачів мобілізувалась для боротьби з Яценком -                          http://blogs.korrespondent.net/users/blog/expertukr/a76906       

- Оценщики предоставили правительству материалыhttp://www.kanzas.ua/articles_evaluation/page_view/Otsenschiki-predostavili-pravitelstvu-materialy-14-09-2012/

Оценка недвижимости может стать еще в 10 раз дорожеhttp://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2012/09/14/287610

Лавринович долучився до схеми Яценка?http://www.epravda.com.ua/columns/2012/09/14/335504/

 

Видео материалы:

- Видео-фрагмент съезда оценщиков, выступление Олефиренко В.Л.www.youtube.com/watch

Резолюція з'їзду Оцінювачів

Резолюція надзвичайного Всеукраїнського з'їзду оцінювачів, який відбувся 12 вересня 2012р.

landmarket.com.ua/files/Резолюція.pdf

 

Звернення Голови Ради Українського товариства оцінювачів Амфітеатрова О.Д. до оціночної спільноти та громадськості

Завантажити документ зі зверненням.

Проведення другого Всеукраїнського з'їзду оцінювачів

Шановні  члени Українського товариства оцінювачів! 14 серпня 2012 року пройшло засідання Ради УТО, на якому було прийнято рішення ініціювати проведення другого Всеукраїнського з'їзду оцінювачів із залученням інших консультантів до роботи з'їзду. З'їзд призначений на 12 вересня 2012 року. Місце проведення Будинок Кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6, Червоний зал). Початок реєстрації о 10:00. Початок з'їзду о 12:00.

15 серпня 2012 року відбулось спільне засідання саморегулівних організацій та інших консультантів, щодо створення оргкомітету та проведення ІІ Всеукраїнського з’їзду оцінювачів 12 вересня 2012 року в Будинку Кіно о 12-00 годині (м. Київ, вул. Саксаганського, 6, Червоний зал). Протокол засідання додається.

Звертаємось до всіх оцінювачів України, ті хто бажають прибути на з’їзд - звертатись до керівників регіональних відділень своїх саморегулівних організацій, не членам саморегулівних організацій - до керівників регіональних відділень Українського товариства оцінювачів.

Завантажити протокол.

Информация от Украинского общества оценщиков

Лист УТО на ім'я Прем'єр-міністра України М.Я. Азарова щодо запровадження системи контролю якості оцінки майна

Читать: http://uto.com.ua/up_file/270712%20do%20Azarova%20M%20Y.pdf

             http://uto.com.ua/up_file/270712%20do%20Azarova%20M%20Y%20dodatok.pdf

             http://uto.com.ua/up_file/270712%20do%20Azarova%20M%20Y%20dodatok1.pdf

 

Лист УТО до міністра економічного розвитку та торгівлі України з питання включення представників від УТО до складу робочої групи

Читать: http://uto.com.ua/up_file/270712%20do%20Poroshenko%20P%20O.pdf

 

Звернення громадськості на ім'я Міністра внутрішніх справ України

Читать: http://uto.com.ua/up_file/310712%20do%20Zaharchenko%20V%20U.pdf

             http://uto.com.ua/up_file/310712%20do%20Zaharchenko%20V%20U%201.pdf

 

Звернення УТО до Голови Служби безпеки України

Читать: http://uto.com.ua/up_file/310712%20do%20Kalinina%20I%20O.pdf

              http://uto.com.ua/up_file/310712%20do%20Kalinina%20I%20O%201.pdf

 

Відповідь від Адміністрації Президента України та Генеральної прокуратури на звернення громадськості

Читать: http://uto.com.ua/up_file/vidpovid%20admin%20prezidenta.pdf

             http://uto.com.ua/up_file/vidpovid%20genprokuratura.pdf

Оціночна афера триває, або Ксерокси від Яценка

Статья: "Оціночна афера триває, або Ксерокси від Яценка"

Автор: Андрій Вишинський

Читать статью: www.epravda.com.ua/columns/2012/07/31/330811/

 

 

Протокол заседания Фонда Государственного имущества Украины

Протокол заседания протокольного совета "Социальная роль оценочной деятельности в обществе", который прошел в Фонде Государственного имущества Украины 09 июля 2012 года.

Авторский блог: И вновь продолжается бой

Заметка в авторском блоге - проблема вокруг оценочной деятельности может вновь обостриться

Автор - Петр Плытий

Читать статью полностью...

 

Обращение УТО к Премьер-министру; предложения УТО

Обращение Украинского общества оценщиков к Премьер-министру Азарову Н.Я.

Читать

 

Дополнение: предложения УТО про внесение изменений в законодательство - сравнительная таблица

Читать

В Украине монополизируют рынок недвижимости, - эксперты

Готовящийся ко второму чтению в парламенте законопроект "О государственной пошлине" N9737 может привести к перезапуску монополизации рынка оценки недвижимости, а также риелторских услуг. Об этом предупреждают эксперты рынка, сообщает Маанимо.

 

Читать полностью...

Информация от УТО

Доповнення до листа Народному депутату Кармазіну Ю.А. з пропозиціями до законопроекту №10637. Читать.

Звернення від УТО до Голови Верховної Ради України Литвина В.М. щодо законопроекту № 10645 "Про внесення змін до деяких законів України щодо оцінки майна". Читать.

Правительство нацелилось на оценщиков

Фонд госимущества внял возмущению оценщиков и наконец-то отменил свои приказы, монополизирующие рынок оценки недвижимости для налогообложения 12-ю компаниями. После двухнедельной неразберихи, ситуация на рынке купли-продажи стабилизировалась: оценщики получили доступ на рынок, нотариусы удостоверяют сделки, а стоимость оценки снизилась до предыдущего уровня.

Автор:  Татьяна Акимова

Читать статью полностью...

Фонд Госимущества Украины аннулировал сертификаты 12 СОДов по 3-му направлению

Наказ ФДМУ від 21.06.2012, № 3014.
Щодо  анулювання сертифікатів суб’єктів  оціночної діяльності
 
Відповідно до наказу Фонду державного майна України (ФДМУ) від 14.06.2012 № 2952 «Про скасування деяких наказів ФДМУ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.06.2012  за № 976/21288 ( зі змінами, внесеними наказом ФДМУ від 15.06.2012 № 2965, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18.06.2012 за № 995/21307).
 

Проект Закону про внесення змін до статті 172 Податкового кодексу України (щодо оцінки майна)

Номер, дата реєстрації: 10645 від 20.06.2012
Сесія реєстрації: 10 сесія VI скликання
Суб'єкт законодавчої ініціативи: Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту: Азаров М.Я. Кабінет Міністрів України
Головний комітет: Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики
Інші комітети:
  • • Комітет з питань економічної політики
  • • Комітет з питань бюджету
  • • Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • • Комітет з питань європейської інтеграції
Текст законопроекту та супровідні документи:
Документи, пов'язані із роботою над законопроектом:

Проходження законопроекту

Останній етап проходження: Вручено для ознайомлення (21.06.2012)

Еще статьи...

Мы в социальных сетях

Оплата услуг

Новости, Украина

Информеры

Погода по г.Кировоград

Курс НБУ на сегодня