Консалтинговое предприятие "Пектораль" представляет новый проект - "Онлайн оценка": определение рыночной стоимости всех видов имущества в режиме оnline.

На нашем сайте: landmarket.com.ua Вы можете в кратчайшие сроки определить реальную рыночную стоимость Вашего имущества на текущую дату.

Сервис онлайн-оценки позволяет получить независимую экспертную оценку имущества не выходя из дома или офиса.

Расчеты по онлайн оценке полностью бесплатны.

Онлайн оценка земли Онлайн оценка
недвижимости
Онлайн оценка авто
Онлайн оценка, другое

Бюро технической инвентаризации частное предприятие «Пектораль - Ленд», предоставляет физическим и юридическим лицам услуги по технической инвентаризации объектов недвижимого имущества.

БТИ ЧП «Пектораль - Ленд» имеет все необходимые документы, дающие право проводить профессиональную деятельность в сфере технической инвентаризации объектов недвижимого имущества на всей территории Украины.

Обращение к Президенту Украины

Президенту України

Віктору Федоровичу Януковичу


Вельмишановний пане Президенте!

Оцінювачі України глибоко вдячні Вам та Уряду країни за  миттєве реагування на ситуацію, що склалася на ринку нерухомості, спровоковану недолугими спробами знищення інституту незалежної оцінки, знищення нашої професії, та відміну Фондом державного майна України та Міністерством юстиції України відповідних нормативно-правових актів.
Це вже не перша спроба народного депутата, пана Яценко, створити за схемою, подібною сумнозвісній «тендерній», для своїх кишень грошовий потік від оцінки. Нажаль, вже чотири роки він намагається шляхом вкидання через інших депутатів законопроектів з змінами та  доповненнями до діючого законодавства реалізувати свої наміри. Оцінювачі неодноразово проводили з’їзди, конференції, круглі столи, на яких доводили згубність руйнування прозорої системи державно-громадського регулювання оціночної діяльності і впровадження в оцінку корупційних схем, що зруйнують оціночну професію в Україні. Досі здоровий глузд перемагав, але й спроби спаплюжити оціночну діяльність не вщухають. Він не гребує нічим, ані залякуванням буцім-то своїми зв’язками з прокуратурою, міліцією, податковою, впливом на керівництво Фонду державного майна і погрозами лишити непокірних роботи. В хід ідуть брудні публікації, що не мають під собою ніякого підґрунтя, але створюють негативний  імідж оцінювачів, влади, держави.
І це в той час, коли Уряд вносить до Верховної Ради України зміни до Закону України «Про Фонд державного майна України», «Про державну програму приватизації»та деяких інших Законів України, що унеможливлюють реалізацію корупційних схем окремих народних депутатів. Ми вважаємо, що метою цієї брудної брехні є спроба впливу на рішення Верховної Ради на свою користь. По-друге, тому, що в цих публікаціях нахабно паплюжать  Ваше ім’я.
Пане Президенте, українські оцінювачі готові поєднати свої зусилля з Вашими задля проведення реформ в нашій країні, заради її розквіту як незалежної держави. Ми прагнемо розвивати нашу професію, прагнемо працювати, сплачуємо податки і є свідомими громадянами своєї країни.
Законодавство та нормативна база оціночної діяльності на сьогодні в цілому відповідає міжнародній практиці і базується на Стандартах Міжнародного комітету стандартів оцінки, Стандартах і практичних вимогах Англійського королівського інституту сертифікованих сюрвеєрів. Українських оцінювачів поважають закордонні колеги. Оцінювачі України організовують і приймають участь в міжнародних конференціях і семінарах з оціночної тематики. Знищувати те, що напрацьовано роками, ми не хочемо.
Ми впевнені в тому, що Ви, пане Президент та Уряд України дасте справедливу оцінку цим подіям й припините корупційні спроби горе-парламентарів.

З повагою,
від імені
Українського товариства оцінювачів
Голова Ради _________ О. Амфітеатров
Асоціації фахівців оцінки
Голова ____________ С. Максимов
Всеукраїнська спілка експертів-оцінювачів
Голова _________ О. Бацманов
Спілки оцінювачів землі
Голова ____________ С. Євдокіменко
Спілки оцінювачів України
Голова ____________ А. Козлов
Підписи оцінювачів України під колективним зверненням збираються.

Мы в социальных сетях

Оплата услуг

Новости, Украина