Консалтинговое предприятие "Пектораль" представляет новый проект - "Онлайн оценка": определение рыночной стоимости всех видов имущества в режиме оnline.

На нашем сайте: landmarket.com.ua Вы можете в кратчайшие сроки определить реальную рыночную стоимость Вашего имущества на текущую дату.

Сервис онлайн-оценки позволяет получить независимую экспертную оценку имущества не выходя из дома или офиса.

Расчеты по онлайн оценке полностью бесплатны.

Онлайн оценка земли Онлайн оценка
недвижимости
Онлайн оценка авто
Онлайн оценка, другое

Бюро технической инвентаризации частное предприятие «Пектораль - Ленд», предоставляет физическим и юридическим лицам услуги по технической инвентаризации объектов недвижимого имущества.

БТИ ЧП «Пектораль - Ленд» имеет все необходимые документы, дающие право проводить профессиональную деятельность в сфере технической инвентаризации объектов недвижимого имущества на всей территории Украины.

Саморегулируемые общественные организации оценщиков; фальшивые списки

Шановні друзі!!!

Фонд державного майна України в травні 2012 року визнав  саморегулівними три громадські організації оцінювачів,  які існують тільки на папері:
- Союз оцінювачів України (наказ №668 від 15.05.2012 року) – 280 осіб;
Президент ВГО Нестеренко Іван Іванович
- Асоціація спеціалістів банківської оцінки України (наказ №669 від 15.05.2012 року) - 277осіб;
Голова Правління ВГО Фролов Сергій Євгенович
- Асоціація оцінювачів України (наказ №727  від 24.05.2012 року) – 281 особа;
Голова Виконавчої ради ВГО Черниш Костянтин Іванович

Цими організаціями  скористались в боротьбі проти оцінювачів України під час монопольного захоплення ринку оцінки.
Керівники цих організацій увійшли в екзаменаційну комісію «обраних» для цілей оподаткування  в Науково-дослідному економічному інституті Мінекономіки.
Керівники цих же організацій за наказом ФДМУ ввійшли в Наглядову раду з питань оціночної діяльності, щоб надалі вершити наші долі і виступати від імені оцінювачів України.

Більшість оцінювачів України ніколи не чули про таких самозванців, які створили для  себе  організації з віртуальним членством. 

Заборонимо ж їм маніпулювати нашими голосами, самовільно використовувати наші прізвища. Не дамо можливості знову прикриватись нами і виступати від нашого імені.
Фонд державного майна України на запит УТО відмовився  надати  списки членів цих організацій, прикрившись Законом України «Про захист персональних даних». Тому ми не можемо визначитись з тим, кого, коли і в яку організацію нас самоуправно вписали.
Тому ВСІ вийдемо з кожної з них!

Пропонуємо:

1.  Написати  заяви про  вихід з членів кожної з цих організацій,  а також  окремо до  Фонду державного мана України.
2. З метою «підсилення» ефекту процес подання заяв  організувати по областях.  Зібрати і відіслати всі заяви  оцінювачів області по кожній з СРО та в ФДМУ  в окремих конвертах. Надсилати слід або через Укрпошту цінним листом з описом вкладення, або кур’єрською службою з підтвердженням доставки з відміткою особи, яка отримала листи.
3. Скласти реєстр оцінювачів, які подали заяви та надіслати його на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Образец заявки про выход из СРО

Мы в социальных сетях

Оплата услуг

Новости, Украина